Skočit na obsah, skočit na navigaci

Postava - Randy Hickey (herec Ethan Suplee) | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Randy Hickey (Ethan Suplee)

Základní informace

Randy HickeyPostava: Randy Hickey
Herec: Ethan Suplee


Popis postavy

Randyho život

Randy Hickey se narodil v roce 1976 jako druhé dítě v rodině Hickey. Randy je mladší bratr Earla. Už od dětství byli s Earlem výtržníci. Mají na triku spoustu krádeží a jiných trestných činů. Od té doby, co Earl věří v Karmu, Randy mu pomáhá s plněním jednotlivých položek v seznamu, protože si myslí, že až všechno ze seznamu udělají, tak zase budou krást. Randy je trochu „ jednoduší “ a často reaguje na věci až příliš naivně. Mnohdy používá složité vysvětlení jevů, které jsou ve skutečnosti jednoduché a běžné. Na druhou stranu však jsou některé jeho myšlenky vážné a již mnohokrát pomohly Earlovi splnit nějakou věc ze seznamu. Velice nerad však Randy pomáhá Earlovi, když bude muset něco obětovat. Typicky když bude muset držet hladovku atd… Nakonec ale vždy vše dobře dopadne.

Po vypití 4 piv se s Randyho stává nejlepší lhář, což už nejednou použil při plnění úkolu pro Earla. Pokud jich vypije více, jeho chování se stane nepředvídatelné a nikdy to nemůže dopadnout dobře. Pokud má hlad, tak se hodně naštve.

Zájmy

Randy má rád film Smokey a Bandit, pouť v Camden County a old school hudbu. Kdykoliv uslyší písničku „ It Takes Two “ od Roba Base a DJ E-Z Rocka (na jukeboxu v Krabí boudě je to B7), tak radostí skočí na parket, někoho si vybere a hned začne tančit. V depresích poslouchá písničku „ Time After Time “ od Cyndi Lauper. Už od mládí se bojí ptactva všeho druhu, má alergii na kočky a je pověrčivý. Když se zamiluje do nějaké dívky, tak vždy předstírá, že je někdo jiný. Jednou se vydává za Žida, jindy za milovníka koček. Zatím nikdy nevydržel se žádnou dívkou více jak 2 týdny. V hotelu, kde s Earlem bydlí, se zamiloval do Cataliny, která tam dělá pokojskou. Dělá vše možné, jen aby s ní mohl být. Ve druhé řadě je Catalina deportována ze země, a tak Randy jede za ní, cestou překoná strach z ptáků a další překážky a vezme si ji. Tak dostane Catalina zelenou kartu a může se vrátit do Ameriky.

Popis herce

Osobní život

Suplee se narodil v Manhattanu Debbie a Billu Suplee (Bill hrál v My Name is Earl jednookého pošťáka Willieho). Celá rodina se přestěhovala do Los Angeles v Kalifornii, když byl Ethanovi 1 rok. Suplee si v létě roku 2006 vzal za ženu Brandy Lewis. Mají spolu 2 dcery Frances Clementine (narozena 2005) a Billie Grace (narozena 2007). Oba jsou také členy Scientologické církve.

Herecká kariéra

Suplee začínal ve školních hrách. V 16 letech, po střední škole, dal na svého přítele Giovani Ribisiho (hraje Ralpha v Earlovi), a začal chodit do herecké školy. Po roce Ethan odešel z herecké školy. První velká role byla ve filmu Flákači (Mallrats), kde si zahrál po boku Jasona Lee. Smith oba později obsadil např. ve filmech Hledám Amy / Zoufalec čí Dogma.

Filmografie

(Zdroj ČSFD.cz)

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Lost Family Guy baner www.prison-break.cz

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2