Skočit na obsah, skočit na navigaci

První informace o třetí řadě | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

První informace o třetí řadě

Greg GarciaZávěr 2. řady skončil otevřeným koncem, když byl Earl poslán do vězení, protože na sebe vzal vinu v Joyině soudním sporu. Toto zakončení vyvolalo mezi fanoušky spoustu otázek. Tvůrce seriálu Greg Garcia nyní odhalil některé detaily, které alespoň z části uspokojí zvědavé fanoušky.

Upozornění: následující text může obsahovat spoilery.

On bude nějakou dobu ve vězení.“ odhalil na začátku Garcia. „Nechtěli jsme začít se 3. sérii a jen dodat ‘Ó, on je ven z vězení, to byla jen formalita‘. Když jsme se rozhodli poslat Earla do vězení, museli jsme o tom popřemýšlet. Máme štěstí, že díky své minulosti zná Earl ve vězení spoustu lidí. Dokonce tam je spousta lidí z jeho seznamu. Ve skutečnosti má štěstí, že tam může být.

My vyprávíme příběh tím způsobem, že máme mnoho flashback (pohled do minulosti) epizod. Tím je pro nás snadné dostat se na chvíli ven z vězení. Tento rok chystáme další Cops epizodu, která bude dokonce hodinová. Takových způsobů, jak se dostat z vězení máme spoustu.“ dodal Garcia.

Greg Garcia
Greg Garcia

Ačkoliv Earlův seznam zůstává hlavní prvek seriálu, Garcia zamýšlí přidat několik nových věcí, aby seriál trochu oživil.

Dalo by se říct, že jsme chtěli více flexibility. Když jsme dokončili první sezónu, cítili jsme, že jsme odvedli kus dobré práce. Při přípravách na 2. řadu jsme chtěli nějaké novinky a jako první rozhodli ‘nachystáme nějaké příběhy, které se budou odehrávat celou sezónu‘. Myslím si, že to je potřebné k udržení seriálu každý rok. Proto jsme dali Earla na konci roku do vězení, a proto bude ve vězení tento rok. Stále se budeme držet seznamu. Stále děláme příběhy, které se týkají seznamu, ale je zábavné mít i další věci.“ vysvětlil.

Podle Grega je Earlovo uvěznění také strategie, která dovoluje jeho postavě další růst.

Měli jsme obavy, že se Earl mění příliš rychle a tak jsme zkusili nabrat trochu čas. Když jsme chystali závěr 2. řady s Earlovým uvězněním, vůbec jsme neměli obavy dávat Earlovi věci, které si celý život přál. Celou dobu jsme věděli, že ho o všechno připravíme a pošleme ho do vězení.“ řekl Garcia.

Poslední informace se týká nové stálé postavy, kterou bude hrát Michael Rapaport známý ze seriálu The War at Home. Tento 37letý herec bude hrát Earlova spoluvězně.

Přeloženo volně z tohoto článku na serveru BuddyTV.

Autor: Jasper | Diskuze (11) | 25.8.2007 | Zdroj: BuddyTV

Diskuze

Nový komentář

25.8.2007 15:43

seal avatar

seal

Koukám, že další seriál se bede odehrávat ve vězení. Už jen chybí, aby měl Earl na sobě vytetovanou mapu útěku. :-))


25.8.2007 15:50

Jasper avatar

Jasper

Randy se nechá potetovat a půjde ho dostat ven :D


25.8.2007 15:58

Lateralus avatar

Lateralus

Do toho Scofielde :) !!!


25.8.2007 18:15

wertyz avatar

wertyz

To bude ještě prdel…


25.8.2007 20:42

Markoff avatar

Markoff

noo..mne to pride akoby sa My name is earl menil na naozaj prison-break,prave preto,ze vezenie a to co sa tam odohravalo vynieslo taku slavu prison-breaku.Si mozno tvorcovia myslia,ze aj tuto to bude podobne avsak podla mna sa bohuzial mylia.Ako uz moja prababicka hovorievala:nemôze­me porovnavat hrusku s jablkom,pretoze aj ked su to 2uplne totozne veci a tak tak velmi sa podobaju,tak sa zaroven aj tak tak velmi odlisuju ako sa podobaju a mozno este viac.. :)


25.8.2007 22:47

godycz avatar

godycz

2 Markoff
ty jsi ale rozumbrada :)
myslis si ze prison je originalni namet ?
ja se na trojku earla moc tesim…protoze­…chvile napeti :)…protoze je to fajn. howg :-D


26.8.2007 13:46

Markoff avatar

Markoff

godycz:samozrej­me,ze nieje originalny namet prison-breaku je z filmu a aby som trochu aj citoval:Mnozí filmoví fandové si jistě v poslední době všimli, že bulvární plátky jako přílohu začali vydávat DVD s různými filmy. Někdy lepšími, jindy horšími, občas dokonce i kultovními. Posledním případem je i právě důvod psát tuto novinku. V edici Blesku vychází totiž film Shawshank Redemption, neboli Vykoupení z věznice Shawshank. Tento film trvale okupuje první místo na CSFD a to už o něm neco vypovídá.
A proč že ho tu vlastně doporučujeme? Film totiž sloužil jako jeden ze tří coby předloha právě k Prison Breaku. Dalo by se říct, ze Prison Break je vykradený Shawshank plus další filmy, okořeněný a předělaný tak, aby spadla čelist i 10-ti letým.


26.8.2007 18:04

FreeRiDeR avatar

FreeRiDeR

Hadam to bude v pohode. Prve dve serie som kukol cez volny tyzden pred maturami a bolo to super odreagovanie. OT btw markoff dole v commentoch je z markoff.biz ?? pretoze ten ohlasil koniec a rovnako vraj aj prestal pouzivat tento nick.


28.8.2007 06:04

Blacky avatar

Blacky

Už se těším! :-)


29.8.2007 08:02

Daddy avatar

Daddy

pls, kedy bude tretia sezona? O.o


29.8.2007 08:02

Daddy avatar

Daddy

aha uz vidim xD


Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Chuck Banner simpsonovci.com Lost Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2