Skočit na obsah, skočit na navigaci

Live blog s Gregem Garciou – 2. část | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Live blog s Gregem Garciou – 2. část

Grege GarciaJak jsem slíbil včera, přináším vám druhou polovinu čtvrtečního live blogu s tvůrcem a producentem seriálu My Name is Earl – Gregem Garciou, opět přeloženou do češtiny. V odpovědích na 13 různých otázek se dozvíte spoustu zajímavostí o Earlovi, o tom, jak probíhá natáčení, něco o Gregovi a další věci.

Nějaké nové projekty

Momentálně ne. Psal jsem a natáčel jeden pilot pro CBS, ale zatím se to nevysílalo. Aktuálně se plně věnuju Earlovi.

Starost kvůli Earlovi ve vězení

Ne, určitě nejsem ustaraný. Máme rádi představu novinek a změn v každé sezóně. Také máme v seriálu hodně zpětných záběrů a příběhových nápadů, které můžeme využívat. Myslím že naše čtvrtá epizoda této sezóny se komplet odehrává v minulosti a vůbec ne ve vězení. A také máme novou Cops epizodu a to je hodinová epizoda a nekoná se ve vězení.

Earl ve vězení
Earl ve vězení

Časový harmonogram natáčení epizody

Epizodu natáčíme týden, konkrétně 5 dní v týdnu. Obvykle 12 hodin za den, někdy i více. O týden později probíhá střih epizody. Po pár týdnech máme hotovou epizodu. Ó, málem jsem zapomněl. O týden dříve, než se natáčí, je příprava… Režisér dostane přípravu od všech oddělení, rekvizity, šatník, atd… Když je vše připraveno, jde se natáčet.

Bude Earl pracovat na seznamu i ve vězení

Určitě tam jsou některé prvky ze sezamu. Earl také příští týden objeví cestu, jak dělat dobré věci ve vězení a být za to odměněn.

Mám sezam

Nemám seznam. Nicméně některé položky v Earlově seznamu jsou z našich scénáristických životů.

Randy je ztracený

Randy je určitě bez Earla ztracen a stále se k němu snaží dostat. Nemyslím si, že si Randy trochu odpočine do té doby, než se zase setká s Earlem.

Mé začátky v televizní branži

Chodil jsem do scénáristické třídy na vysoké škole a pak jsem se přesunul do Los Angeles. Krátce na to jsem dostal práci jako asistent nějakého scénáristy pro seriál „Krok za krokem ". V podstatě jsem jen nosil skripty a dělal další špinavou práci. Další rok jsem byl šťastný, protože jsem nastoupil k seriálu "Na Our Own“, později jsem byl scénárista seriálu „Family Matters“ a pár let na to pro „Built to last“, který měl ale jen 3 epizody. Poté jsem pracoval na „Family Guy“, vytvořil „Yes, Dear“ a nakonec „My Name Is Earl“.

Crabman v programu na ochranu svědků

Na začátku této sezóny se chystáme trochu poodhalit, proč je Crabman v programu. A do konce této sezony o tom budete vědět úplně všechno. Takže sledujte.

Nějaká dramata

Ne, o dramata jsem se nikdy moc nezajímal… Jsou příliš snadné.

Jak dostat svou fotku do závěru seriálu

Tam jsou tradičně jen mí přátelé a lidé, kteří se podílejí na tvorbě seriálu. Dělal jsem to tak v Yes, Dear a některých epizodách Earla. Ale zásobu přátel sem vyčerpal a potom jsme brali nějaké lidi z My Space, ale nevím, zda tam je zrovna nějaká soutěž. Momentálně jediný způsob, jak se tam dostat, je stát se mým přítelem.

Amigos de Garcia
Tazatel se ptal na tento obrázek, který je v záběru některých epizod, pokaždé s jinou fotkou.

Vliv komedií

Musím říct, že jsem ovlivněný vším, co jsem kdy viděl, nebo četl. Vždy jsem byl fanouškem sitcomů. Taky mám rád filmy bratrů Farrellyových a vše od bratrů Coenů. Myslím, že to byly moje největší vlivy. Také jsem býval vzhůru dlouho do noci, abych mohl sledovat The Tonight Show každou noc.

Aktuální oblíbený seriál

Většina toho, co sleduju, jsou dramata (i když jsem před chvíli řekl, že jsou jednoduché! Cha!). Z komedií mám rád 30 Rock, The Office, Reno 911, It's Always Sunny in Philadelphia a Curb your Enthusiasm. Z dramat mám pak hodně rád Heroes a Friday Night Lights… Mám sklon sledovat hodně drama.

Co bude dál

Jak jsem již řekl, chystáme epizodu, kdy budeme vstupovat do myšlenek postav, bude tam hodně legrace a každá z postav dostane prostor pro vlastní příběh, který by napsali, kdyby mohli napsat cokoliv. A protože Cops epizoda byla hodně populární minulou sezónu, tak letos děláme další.

Fotka ze zmiňované myšlenkové epizody
Fotka ze zmiňované „myšlenkové“ epizody

Děkuji všem

Děkuji všem za vaše otázky, a jak jsem říkal, doufám, že se vám líbila první epizoda. Myslím, že se vám budou líbit i další epizody, které máme zatím hotové.

Toto je volný překlad tohoto blogu. Zde naleznete první půlku překladu.

Autor: Jasper | Diskuze (1) | 29.9.2007 | Zdroj: NBC

Diskuze

Nový komentář

29.7.2008 23:53

Anonymní avatar

Anonymní

earl je husty


Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed baner www.prison-break.cz Banner simpsonovci.com futurama.sk

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2