Skočit na obsah, skočit na navigaci

Live blog s Gregem Garciou – 1. část | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Live blog s Gregem Garciou – 1. část

Greg GarciaHned po premiéře první dvojepizody 3. řady My Name is Inmate 28301–016 probíhal na webu NBC live chat s tvůrcem a producentem seriálu Gregem Garciou. Čtenáři nejprve pokládali otázky do diskuze a Greg některé z nich vybral a odpověděl na ně. V tomto článku si můžete přečíst první část otázek a odpovědí přeložených do češtiny. Jednu z otázek jsem položil já (v textu je označena) a Greg ji vybral.

Vítám všechny

Chtěl bych přivítat všechny, kteří čtou tento live blog. Doufám, že se vám líbila první epizoda Earla.

Něco o hostujících hercích

V této sezóně můžete v několika epizodách vidět Michaela Rapaporta, který bude hrát Earlova spoluvězně. Také se chystáme představit Craiga T. Nelsona jako ředitele věznice.

Jaime Pressly

Jaime přišla na casting a měla přečíst část scénáře, konkrétně tuto větu: „Kdo je tady děvka?“. Jakmile to přečetla, my jsme okamžitě věděli, že to je naše Joy. O tom nebylo pochyb.

Herci a tvůrci na výhru Jaime na Emmy 2007

Jaime PresslyVšichni byli velmi šťastní, a když Jaime přišla druhý den ráno na plac, dočkala se velkého potlesku. Jaime hraje skvěle svou roli. Na seriálu pracuje každý velmi pilně, a když někdo dostane nějaké ocenění, tak ho sdílí se všemi, protože vše je to skupinová práce.

Hudební epizoda

Kdyby nebyla hudební epizoda v seriálu „Scrubs“, možná bych o tom uvažoval. Protože taková epizoda ve „Scrubs“ byla, nechtěl bych je napodobovat. Nicméně chystáme jednu zvláštní epizodu, kde budeme vstupovat do myšlenek jednotlivých postav. To jsme zatím ještě nedělali. V části, kde budeme v Crabmanově myšlenkách, bude asi 5 minutová hudební část, kde bude zpívat ze svého srdce. Takže trochu budeme fušovat do hudební epizody, ale určitě to nebude celá epizoda.

Jakou hudbu mám v MP3 přehrávači

Mám tam hodně věcí, které hrají v Earlovi. Náš vydavatel vybírá hodně skvělých písní a já si je občas nahraju do svého iPodu a vyberu některé z nich pro seriál.

Scénář epizod

Máme k dispozici hodně scénáristů a všichni spolupracují. Všichni společně posedáváme, dokud nepřijdeme na myšlenku příběhu, a potom to společně zdokonalujeme. Jakmile máme opravdu dobrou představu o příběhu, scénárista odejde a napíše základní kostru příběhu. Já k tomu doplním nějaké poznámky, pak se udělá první koncept a nakonec to společně poskládáme dohromady. Teprve pak jsme připraveni natáčet. Právě spolupráce všech scénáristů je nejdůležitější věc.

Koho bych chtěl jako hostující hvězdu

(tuto otázku jsem položil já)

Minulý rok to byl Burt Reynolds, který se pak skutečně v seriálu objevil. Takže můj nový favorit na hostující hvězdu by byl asi Nicolas Cage, jelikož jsem velký fanda filmu Raising Arizona. Ze stejného důvodu bych chtěl i Holly Hunter. Také bychom rádi obsadili Steva Buscemiho, ale ten je zatím hodně vytížený. Přesto si ale myslíme, že by se skvěle hodil do našeho světa.

Nicolas Cage, Holly Hunter a Steve Buscemi
Zleva: Nicolas Cage, Holly Hunter a Steve Buscemi

Jak jsem přišel na myšlenku Earlova seznamu

Popravdě nevím jak odpovědět. Na tuto otázku se mě často ptají, ale opravdu na ni nemám dobrou odpověď. Já jsem seděl, uvažoval jsem o nějakých věcech a pak to samo přišlo. Někteří lidé si myslí, že to je nějaký remake, ale tak to není. Opravdu to přišlo z čista jasna.

Earl skateboardista

Už jsme ho jednou mohli vidět na skateboardu v 2. sezóně. Bylo to ale jen na krátkou chvíli v epizodě 2×03 Sticks & Stones. Velmi jsem uvažoval, jestli se dostane ještě ke skateboardu. V minulosti už jsme o tom mluvili, Jason by byl i pro ale nevíme ještě, zda je Earl ve skutečnosti dobrý skateboardista.

Cokoliv se stalo mezi Randym a Catalinou

Doufali jsme, že to je jasné už z poslední sezóny. Oni vstoupili do svazku manželského. Randy do ní byl zamilovaný a nakonec jí to přiznal a vyspali se spolu. Catalina však dělala vše proto, aby se to Randymu nelíbilo, nepočítala však s tím, že se to bude líbit jí. V tomto okamžiku je vidíme zase jako přátele, i když jsou v manželském svazku, aby mohla Catalina zůstat v zemi. Jsou ale jen přátelé.

Rozmanitost postav

Chci zahrnout tak moc různorodých postav, jak jen to jde a myslím že jsme odvedli v tomto ohledu skutečně dobrou práci. Nemá to však nic společného se mnou, nejsem pod žádným tlakem vyplývajícího z mého příjmení. Možná proto, že ani tak nejsem latinoameričan… Příjmení pochází ze Španělska.

Má nejoblíbenější epizoda

Je těžké odpovědět na tuto otázku. Jestli bych ale musel vybrat jednu epizodu, což je hodně těžké, protože jich mám rád hodně (lehčí by bylo vybrat nejméně oblíbenou epizodu), tak by to asi byla 2×03 Sticks & Stones, kde Earl pomáhal lidem v cirkusovém městě.

Toto je volný překlad tohoto blogu. Na druhou polovinu otázek se můžete těšit v sobotu večer.

Autor: Jasper | Diskuze (6) | 28.9.2007 | Zdroj: NBC

Diskuze

Nový komentář

29.9.2007 14:40

Capki avatar

Capki

Nicolas Cage v Earlovi jo, myslím že ne :D


29.9.2007 15:09

BugHer0 avatar

BugHer0

Jasper odvedl opět skvělou práci ;-) Díky za článek :-)


30.9.2007 14:21

PigNick avatar

PigNick

No ja bych radsi toho Steva


30.9.2007 16:05

Jasper avatar

Jasper

Jj, Buscemi je dobry herec, Ale Cage by taky nebyl marny, treba s vizazi jako mel v tom filmu co ma Grag rad – http://www.the­filmjournal.com/…ri­zona05.jpg


1.10.2007 11:09

PigNick avatar

PigNick

Jo, tak na tenhle film jsem koukal zrovna vcera:)


30.7.2008 00:09

korky avatar

korky

Ja by som tam radsej vydel Cage.


Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy charmed Banner simpsonovci.com Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2