Skočit na obsah, skočit na navigaci

Kaskadéři v My Name is Earl | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Kaskadéři v My Name is Earl

Asi málokoho překvapí, že ve filmech a seriálech občas zaskakují za herce jejich dubléři (dvojníci). Přeci jenom manažeři by nedovolili svým hercům hrát v nebezpečných scénách, při kterých je riziko zranění. Ani My Name is Earl není výjimkou, a proto bych se o tom trochu rozepsal.

Na úvod je třeba se zmínit o tom, že Jason Lee (Earl Hickey) nemá žádného dvojníka a všechny scény si točí sám. Je to celkem logické, jelikož před svou hereckou kariérou se zabýval na profesionální úrovní jízdou na skateboardu a na různé pády a menší úrazy je určitě zvyklý. Určitě si vzpomenete na jeho karambol na BMX kole v epizodě 2×12 Our ‚Cops‘ is On.

Thom Williams (Foto: imdb.com)Naproti tomu za Ethana Supleeho (Randy Hickey) zaskakuje jeho dvojník celkem často. Je jím Thom Williams a mimo seriál za Ethana zaskakuje i v některých jeho filmech. V prvních 2. řadách zaskakoval celkem v 16 epizodách, jejichž seznam si můžete prohlédnout zde:

Randy provádí salto na trampolíně. Randy padá ze schodů. Randy padá ze stromu.

Nebudu zde vypisovat konkrétně všechny scény z výše uvedených epizod, jelikož u mnohých mě ani nenapadlo, co by mohl hrát dublér, ale alespoň několik příkladů zmíním. V epizodě 2×12 Our ‚Cops‘ is On, když policista Bob sestřelil Randyho puškou ze stromu a ten spadl na trampolínu, od které se odrazil na zem. V 2×06 Made A Lady Think I Was God dala Randymu Milly Banksová ránu prakem a ten pak provedl krkolomný pád ze schodů. A poslední příklad z epizody 1×20 Boogeyman, kde v pozadí jednoho záběru provádí Randy na trampolíně salta.

V jedné epizodě (1×21 The Bounty Hunter) měla dubléra i Jaime Pressly. Byla to Heidi Moneymaker, která dělá momentálně dubléra Julii Benz v akčních scénách připravovaného trháku John Rambo.

Mimo zmíněné pracují na seriálu také další kaskadéři, kteří však mají menší role a většinou nejsou ani uvedeny v titulcích.

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 12.9.2007 | Zdroj: imdb, vlastní

Diskuze

Nový komentář

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural baner www.prison-break.cz Banner simpsonovci.com Lost futurama.sk

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2