Skočit na obsah, skočit na navigaci

Archív novinek - strana 13 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Archív novinek - strana 13

» Finále sezóny se blíží, DVD

Tento týden nás čeká poslední díl 2. řady seriálu My Name is Earl. Stejně jako poslední díl 1. řady bude i tento dlouhý 30 minut. NBC zveřejnila ve svém kanále na Youtube přes 2 minuty dlouhý trailer na tuto epizodu (obsahuje spoilery).

Podle Wikipedie vyjde příští týden celá 2. sezóna na DVD. Pokud tomu tak skutečně bude, tak už se můžeme těšit na bonusy, které na DVD určitě budou, stejně jako na DVD 1. sezóny (kde byla např. speciální epizoda Earl Misadventure: Bad Karma, na kterou nedávno udělal BugHer0 titulky).

Poslední zpráva se týká webu, kde opět přibylo pár novinek. Byla zřízena wapová verze stánek, kde si můžete přečíst posledních 5 aktualit a také zjistit stav překladu titulek k aktuálnímu dílu. Tuto verzi naleznete na této adrese: http://wap.my­nameisearl.cz/. Ve fotogalerii si můžete stáhnout několik nových wallpaperů.

Autor: Jasper | Diskuze (1) | 8.5.2007 | Zdroj: vlastní

» Zítřejší epizoda i bez Laugh 'n Sniff karty

Zítra (našeho času) se vysílá speciální epizoda 2×22 Get a Real Job, ke které budou v americkém časopise TV Guide dostupné vonné karty, které zpestří sledování této epizody. Většina z vás se k tomuto časopisu nejspíše nedostane a proto je zde alternativa, kterou můžete použít. Stačí si ke sledování připravit následujících 6 věcí, a když bude v epizodě zobrazeno číslo, tak si ke konkrétní věci přičichnete.

Vůně

Jmenovitě 1. osuška, 2. mléčná sušenka, 3. skořicový šnek, 4. popcorn, 5. osvěžovač vzduchu do auta a 6. kolínská.

Autor: Jasper | Diskuze (1) | 3.5.2007 | Zdroj: vlastní

» Earl to na Slovensku nemá lehké

TV JOJ logoTento týden se na Slovenské stanici JOJ vysílala již třetí epizoda seriálu My Name is Earl. Ve stejném čase vysílá Markíza seriál Susedia a STV1 seriál Dr. House. Tyto 2 seriály již mají spoustu stálých diváků, ale Earl zatím nikoliv. Dokazují to i čísla: ze všech lidí, kteří sledovali televizi, připadlo na první díl Earla 5,4% diváků, na druhý 4,5% a na třetí 4,3%. Pro doplnění Susedia měli ve stejných dnech tyto výsledky: 59,3%; 60,5% a 56,9%. Dr. House tyto: 20,3%; 19,6% a 18,7%.

Otázkou zůstává, jestli TV JOJ aktuálním vysílacím časem pohřbí tento kvalitní seriál, nebo se pokusí najít lepší čas.

Autor: Jasper | Diskuze (6) | 2.5.2007 | Zdroj: medialne.etrend.sk

» Titulky k bonusové epizodě „Earl Misadventure: Bad Karma“

Bad Karma bonusNa DVD vydání první řady seriálu My Name is Earl bylo spoustu bonusů, které se v televizi nevysílaly. Jeden z nich je speciální alternativní pilotní epizoda, ve které je Earl zlý. Přestože DVD vyšlo již v září loňského roku, doteď se neobjevily anglické titulky. Proto se BugHer0 rozhodl udělat titulky z odposlechu s použitím časování ze španělského překladu. Překlad podle něj není úplně přesný, ale snažil co nejvíc odposlouchat a upravit, abyste se při sledování epizody zasmáli, i když nejste rodilí Američani. Stahovat můžete jako vždy v sekci titulky.

V sekci epizody byla zřízena záložka pro bonusové díly, kde si můžete prohlédnout profil této epizody Earl Misadventure: Bad Karma.

Autor: Jasper, BugHer0 | Diskuze (1) | 28.4.2007 | Zdroj: vlastní

» Další speciální epizoda

Příští týden se dočkáme již třetí speciální epizody v této sezóně – 2×22 Get a Real Job. Respektive tato bude speciální jen pro diváky v Americe. K dostání bude speciální „voňavá“ karta, kde po setření určitých polí ucítíme vůni, která se bude vztahovat k aktuálnímu dění na obrazovce. Kartu dostanou předplatitelé časopisu TV Guide a také bude na novinových stáncích. Podle NBC to bude jedinečný interaktivní zážitek.

Speciální epizoda

Pro doplnění první speciální epizoda byla 2×08 Robbed A Stoner Blind, kde byla v některých scénách použita animační technika Claymation a druhá 2×12 Our 'Cops' is On, která byla natočena ve stylu pořadu Cops. Pokud se zajímáte o animaci, na serveru DV.com si můžete přečíst rozsáhlý článek o zmíněné technice Claymation, který je doplněn spoustou obrázků.

Autor: Jasper | Diskuze (0) | 23.4.2007 | Zdroj: NBC

» Novinky na webu

Novinky na webuNa webu přibylo několik zlepšení. Zaprvé byla doplněna sekce zajímavosti. Nachází se zde Earlův seznam, ve kterém jsou přehledně vypsány všechny položky, která zatím dělal, a také Seznam hudby, kde je kompletní přehled hudby ze všech dílů.

Dále byl přidán na stránku s titulkami box s informacemi o stavu překladu na aktuální díl. Naleznete zde v % průběh překladu a další informace.

V profilech jednotlivých epizod si můžete zobrazit statistiku hodnocení, kde se dozvíte hlasy, které jednotliví uživatelé dali daným epizodám. Zobrazíte ji odkazem Zobrazit statistiku hodnocení v části Hodnocení epizody.

Také byly ke všem epizodám doplněny popisy, screenshoty, hudba, položky seznamu a u většiny také zajímavosti (např. u epizody 1×15 Something To Live For najdete zajímavé informace v části zajímavosti). U epizod, které ještě nebyly vysílány, najdete také oficiální popis (pozor na spoilery), jako např. u následující epizody 2x21 GED.

Pokud máte nějaké další nápady na zlepšení, můžete je napsat do diskuze k této novince a pokud budou dobré, tak je můžu v rámci časových možností přidat na web.

Autor: Jasper | Diskuze (2) | 22.4.2007 | Zdroj: vlastní

» Další stránky:

Celkem aktualit: 92

« 18 9 10 11 12 13 14 15 16 »

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Banner simpsonovci.com futurama.sk baner www.prison-break.cz

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2