Skočit na obsah, skočit na navigaci

Fórum - Zajímavosti - Earl na ČT - Strana 1 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Zajímavosti - Earl na ČT

Funkce fóra

Příspěvky

3.3.2008 17:41

mirdakas avatar

mirdakas

Nedávno jsem psal do ČT, protože jsem chtěl zjistit, jestli nemají v plánu vysílat některý z mých oblíbených seriálů a zkusil jsem se zeptat i na Earla. Po pár dnech mi napsali, že o nákupu vysílacích práv na Earla uvažují. Tak uvidíme, co z toho bude :)


4.3.2008 13:04

Black cloud avatar

Black cloud

No tak to by byla bomba!!! ČT je jedinečná v tom, že dovede seriály dobře nadabovat a nemívají chyby v překladu (viz. třeba Prison break na Nově – to je fakt děs). Jestli se do toho pustí, tak se určitě rád kouknu na všechny epizody znovu.


4.3.2008 21:54

jingspiral avatar

jingspiral

Tak to je dobrý, ale aby to nedopadlo jako na jojce… btw na jaký seriály ses ještě ptal?


4.3.2008 22:55

paulix avatar

paulix

mazec, češi začnou žít karmou:D


5.3.2008 16:06

mopak avatar

mopak

podle mě by to meli hodit treba bez dabingu s titlama někdy tak mivaj preci filmy nebo nějaky serialy :)


5.3.2008 16:09

paulix avatar

paulix

to nedaj, ledaže by to dávali na dvojce někdy v pátek v noci, jako black books a to se nestane


6.3.2008 14:02

dainio avatar

dainio

Tak to by bylo super.ČT je fakt skvělá ve výběru seriálů a My name is Earl by se na ČT perfektně hodil!!!


7.3.2008 19:43

mirdakas avatar

mirdakas

jingspiral: Ptal jsem se na: Earla, IT Crowd, How i met your mother a jak to pokračuje s Futuramou (jestli ty vysílací práva koupí nebo ne). V odpovědi bylo, že u Earla a Futuramy je otázka nákupu vysílacích práv otevřená, nebo tak něco (pokud chceš můžu ti hodit přesnej scren z maila). O zbylých dvou seriálech se bohužel nezmínili, takže to znamená, že je asi čekat nemůžem :(

paulix: Třeba by to mohli dávat, až zkončí Dead like me (pondělí – 21:15)


10.3.2008 23:23

surko avatar

surko

Myslim, ze ked sa o nakupe vysielacich prav este len uvazuje, tak to asi nezacnu davat skor ako od septembra. Takze si este nejaky ten cas pockame.


11.3.2008 21:30

jingspiral avatar

jingspiral

mirdakas: mno já jsem právě myslel, jestli ses ptal aji na himym. Vidím, že jo a koukám, že se nic nezměnilo od doby, co jsem jim psal já…


13.3.2008 19:06

mirdakas avatar

mirdakas

jingspiral: Mě to bylo jasný, že ti šlo o himym :)


20.4.2008 16:31

aDIKA avatar

aDIKA

A kedy sa bude vedieť deň vysielania?


21.4.2008 15:58

Black cloud avatar

Black cloud

aDIKA – přesný den vysílání seriálu My name is Earl na ČT? No já už ho vím, ale nepovím… :-)

PS: Přečti si, co se tu píše a přemýšlej, třeba na to příjdeš.


22.4.2008 10:25

Araziel avatar

Araziel

BTW: IT Crowd se uz na CT vysila pod nazvem „Ajtaci“ v patek vecer na CT2. ;-)


23.4.2008 22:26

Grep avatar

Grep

No vezměte si to takhle ..ja se na Prison break divam az s dabingem .. nevidel sem zadnej origo , tak me to pripada dobry .. byt vim co Nova dovede, viz treba seriál Dva a půl chlapa .. Carda Retarda to těžce zdrbal a nemluvím vyjma Charliho o ostatnich postavach .. uz se koukam na spousty serialů na ORF .. ale tam Earla si myslim taky zprasili .. asi fakt bude záležet na dabingu, uvědomme si, že k origo se můžeš maximálně jen přiblížit .. vemte si to třeba se Simpsnama .. koukáme na to s dabingem nějakej ten rok.. vlastně už deset ..a když teď sleduju nový epizody s titulema v origo dabingu .. nesedí mě to .. tak doufejme , že to všechno dopadne dobře, teda horror by byl, kdyby Joy přemlouvala Lucie Vondráčková, ta už zkazila tolik filmů, že tady bych šel fakt stávkovat za změnu hlasu :-)


» Další stránky:

Celkem příspěvků: 21

1 2 »

Zaslat odpověď

Odpověď

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Lost baner www.prison-break.cz Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2