Skočit na obsah, skočit na navigaci

Fórum - Titulky - 4x13 Orphan Earl - Strana 3 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Titulky - 4x13 Orphan Earl

Funkce fóra

Příspěvky

19.12.2008 08:14

Peter avatar

Peter

konečne sme sa dočkali anglických tituliek, sú na http://www.hosszupuskasub.com/index.php


19.12.2008 10:34

Vit7a avatar

Vit7a

BugHer0-jo jasny dextera ti schvaluju ze zacatku ta 3.serie takova nevim ale pak se rozjede…jinak titulky jsou tedka fakt pomaly , ale ja vubec obdivuju ze to nekdo dela takze si nestezuju pockam si…


19.12.2008 12:31

NY152 avatar

NY152

Buď v pohodě a nenech se rozhodit


19.12.2008 14:49

Mr. Turtle avatar

Mr. Turtle

Tak moje titulky sú hotové, tu si ich môžete stiahnuť http://rapidshare.com/…D-LOL.SK.srt


19.12.2008 16:21

SL4T3R avatar

SL4T3R

jeste by to chtelo titulky v CZ :)


19.12.2008 16:30

mikee avatar

mikee

Nešlo by ty titulky hodit i někam jinam než na RS? Já jen, že díky sdílené IP si odtam jaksi nic nestáhnu :-) Dík


19.12.2008 16:33

Mr. Turtle avatar

Mr. Turtle

Dal som ich aj na titulky.com, ale ktovie kolko to potrva kym sa tam objavia… ale predpokladam, ze niekedy vecer tam uz budu.


19.12.2008 17:21

s3jr4 avatar

s3jr4


19.12.2008 17:55

BugHer0 avatar

BugHer0

Tak českých titulků se bohužel ještě chvíli nedočkáte. Aspoň těch ode mě. Dneska jsem unavenej, takže nemám na překlad náladu a půjdu za chvíli spát a zítra ráno jedu do Brna za sestrou a vrátím se až v neděli. Pokud to chcete někdo přeložit, tak klidně a já pak udělám korekce.

Bohužel se musím přiznat, že se k tomu překladu už budu těžko nutit. Dospěl jsem do bodu, kdy už si Earla téměř vůbec neužívám a překlad mě zkrátka bohužel nebaví. :-( Doufám, že povánoční díly budou úplně jiné, i když asi ne. Zatím se mějte.


19.12.2008 17:59

SyLeSek avatar

SyLeSek

jsem na tom stejne BugHero…totalne me depta, ze Dexter skoncil, pac bych to vyhodnotil jako the best serial…Prison Break a Heroes stoji uz taky za hovno…na patou serii Lostu se snad ani uz netesim, Earl uz je furt takovej jednomyslnej,driv jsem si to fakt uzival, ted uz mi snad zbyva jen Big Bang Theory a IT Crowd…a ten novej Knight Rider docela ujde :/


19.12.2008 18:05

BugHer0 avatar

BugHer0

SyLeSek:
Jo. U Earla je dost problém v tý jednotvárnosti. Málokdy se u dílu zasměju nahlas. A když si vzpomenu, jak jsem u některejch scén z 1. série smíchy brečel, tak mě to docela mrzí.
A taky nevím, jestli jsem jedinej, ale přijde mi, že ve 4. sérii ty herci čím dál víc přehrávaj… především Earl a Randy, ale i ostatní. Nedávno jsem zase viděl dva díly z první sérky a to hraní je úplně odlišný. :-( Bohužel. Myslím si, že Earl i díky nižší sledovanosti po 4. sérii skončí a celkově ho nebudu moct hodnotit 5 z 5, protože musím brát do hodnocení v potaz všechny série.


19.12.2008 20:08

k1lod avatar

k1lod

2 pan zelva: mas moje velke podakovanie, idem pozerat…


19.12.2008 21:29

Anonymní avatar

Anonymní

To BugHer0 a SyLeSek: Suhlasim. Serialy cim su starsie tym dalej ide ich zabavnost dole z kopca.
My name is Earl: Prva seria nezabudnutelna. Pri stvrtej sa ledva v duchu zasmejem
Heroes: Uz asi mesiac mam tretiu seriu na NASe pripravenu ze ju skuknem cez TVeristy Media server via PS3 na TV a nie a nie sa k tomu donutit. Uz do druhej som sa musel nutit.
Simpsonovci: Absolutne dokonala ukazka toho kam sa dostane serial po 20 rokoch. Asi som aj rad ze 20 seria je ta posledna. Aj film bol iba prostreidkom ako zarobit.
Futurama: Tusim 5 serii a nadherna ukazka ze vynimka potvrduzje pravidlo. Zaujimave ze to pise Mat Groening ktory je zaroven tvroca Simpsonovcov. Zrejme tie serialy zabija stereotyp. Trochu mi vadi ze momentalne pri Futurame presli na filmy ale naoplatku je to vacsia radost ked vide film ako ked vypustia novu 20 minutovu epizodu.
The Big Bang Theory: Moj najoblubenejsi serial. Je vidno ze autori su cerstvi nevystaveni stereotypom. Humor v cistej podobe. Ale prva seria bola lepsia
How I met your mother: Hroza. Prva seria zabavna a teraz z toho urobili tupy romanticky serial bez akehokolvek humoru. Uz som to vyhodil aj z NASu. Uplne ma nasrali s prepacenim.
Lost: Opat. Prva seria genialna. Druha dobra. Tretia a stvrta seria je uz iba stereotyp a komplikovane vysvetlovanie a rozuzlovanie sialeneho deja prvej serie.
Prison Break: Este to ako tak aj v stvrtej serii ujde ale s prvou seriou sa neda ziadna dalsia ani len zo srandy porovnavat.
Jericho: Nizka sledovanost druhej serie ktora bola prerusena a serial bol uzavrety zabezpecila to ze serial odchadza zo sceny ako mimoriadne oblubeny (vid. celosvetove peticie za obnovenie) a nezhnusi sa ako vsetky tie serialy ktore koncia pri Xtej serii s rozporuplnymi pocitmi divakov.
Dexter: Pocujem o nom prvy krat a teda to dam na dnesnu noc stahovat nech mam pekne vianoce :) Vdaka za „podvedomy“ typ BugHero. Viem ze vacsine ludi je za serialom smutno po tom co som si mal moznost tu precitat ale aspon odide zo sceny ako obblubeny a dalsie a dalsie serie ho divakovy vystavenim autorov iba nezhnusia.

Co dodat? Privelmi dlhe natahovanie serii serialom nepomaha. Serialy sa dostavaju do stereotypu a nakoniec prestavaju byt pritazlive aj skalnym fanusikom. Lepsie je ukoncit serial kym je oblubeny a zacat na novom projekte aj ked divakom bude pre zmenu za serialom luto.


19.12.2008 22:14

woko avatar

woko

Tak jsem přeložil titulky od Turtla do češtiny. Enjoy :) http://woko.snedl.net/…hdtv.xv_.srt


19.12.2008 23:47

Anonymní avatar

Anonymní

Aj ked som slovak radsej si to pozriem v cestine. Pride mi viac melodicka. Ale vdaka za preklad Mr. Turtle a opatovny preklad do cestiny woko.


» Další stránky:

Celkem příspěvků: 81

« 1 2 3 4 5 6 »

Zaslat odpověď

Odpověď

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Chuck Family Guy Banner simpsonovci.com charmed

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2