Skočit na obsah, skočit na navigaci

Fórum - Titulky - 4x03 Joy in a Bubble a 4x04 Stole an RV - Strana 4 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Titulky - 4x03 Joy in a Bubble a 4x04 Stole an RV

Funkce fóra

Příspěvky

7.10.2008 17:06

cooldak avatar

cooldak


7.10.2008 17:40

Saljack avatar

Saljack

Celkem to jde akorát já tam měl hrozně chyb v zapsání časových značek. Jinak jsem moc nepochopil to (smích) atp. příště bych to tam nedával. I když zase pro hluchý to může být dobrý


7.10.2008 18:02

hanix avatar

hanix

Dik za titule, na poprve to neni spatne, ale mas kratke casovani, hodne chyb v casovani, ze se ti prekryvaji casy… a okomentovani typu smich, hudba atd.. bych tam vubec nedaval.. Nektere veci ti utekly uplne, ale Joy mluvi fakt strasne… Vim, ze je tezke delat titule, sam sem tam prekladam, ale kritika taky nazor.. casem se to zlepsi…


7.10.2008 18:32

cooldak avatar

cooldak

no asi takhle casovani jsem nedelal,nechal jsem to tak jak to bylo v anglickejch a prekladal,chyb je tam jak maku ale vyznamove podle me naprosty minimum (nelyj sme si jistej jednou veci,ale podle me jsem ji vyresil celkem dobre :-), jinak pokud bude nejaky priste,tka jedine bez diakritky,to mi dalo nejvic prace :-)


7.10.2008 20:59

loner avatar

loner

jak, ceka se na eng titulky u 4ky, jsou tady
http://www.seriessub.com/…oad12173.php


7.10.2008 21:16

Anonymní avatar

Anonymní

loner: proste zatim nemeli cas to prepsat..vidis cas aktualizace


8.10.2008 16:30

joe avatar

joe

proboha kdy budou titulky na My.Name.Is.Ear­l.S04E03.PROPER­.HDTV.XviD-NoTV.[VTV]??? dyt už je to skoro tejden…


8.10.2008 16:52

Jasper avatar

Jasper

A co jako že to je týden, i kdyby nebyly po dvou týdnech, tak s tím nic nenaděláš i kdyby ses měl posrat…
V sekci titulky je nějaká verze na 4×03, kterou překládal Cooldak. Pokud ti tato verze nevyhovuje, tak budeš muset počkat, až bude mít BugHer0 nebo někdo jiný čas na jinou verzi nebo korekturu…


8.10.2008 18:03

DellEthing avatar

DellEthing

joe: Můžeš mi napsat kterýmu slovu ve větě: „Poznámka: Jelikož nemám čas, vypadá to, že cooldak pro nedočkavce díl 4×03 přeložil, takže zatím stahujte jeho titulky… BugHer0“ nerozumíš?


8.10.2008 19:30

joe avatar

joe

no ale ste český stránky seriálu a nemáte čas ani udělat to základní…titulky k novýmu dílu…čemu na tom nerozumim? proč se o to stará někdo, kdo na to nemá čas…a ty titulky mi nevyhovujou, protože na normální verzi My.Name.Is.Ear­l.S04E03.PROPER­.HDTV.XviD-NoTV.[VTV] nesedí :(


8.10.2008 19:39

Jasper avatar

Jasper

Joe: Titulky zatím byly skoro vždy tak do dne od vydání anglických… Teď se to trochu opozdilo, takže bych to zas tak nehrotil. Za překladem a tímto webem stojí lidé, kteří to dělají dobrovolně a zadarmo ve svém volném čase, opakuji znova ve VOLNÉM ČASE. A tyto věci opravdu nejsou zaležitosti na pár minut, opravdu je do toho třeba vložit spoustu času… Takže pokud má BugHer0 na práci něco důležitejšího, tak se nedá dělat nic jiného, než počkat. Tak to prostě je. Není to nějaké téma k diskuzi, je to fakt…
Já 4×03 a 4×04 taky ještě neviděl a vůbec to se mnou nijak necuká. Prostě je spousta jiných věcí, které mám na práci, co mě baví, povinnosti, radosti atd… A až vyjdou title, tak na to mrknu, žádná tragédie, že to bude o týden později…

Naposledy upraveno 8.10.2008 19:44


8.10.2008 19:40

Black cloud avatar

Black cloud

Joe ty vůbec nechápeš princip „volnýho“ internetu a pleteš si to tu s firemníma stránkama :D
Já být tebou, tak to takhle nenechám a podám na překladatele stížnost… no a rovnou i na tyhle stránky, nejlíp tvýmu poskytovateli připojení, že si ho platíš a stejně jsou titulky na Earla třeba až za týden a ty co jsou dřív tak nesedí :D
A rovnou ti přidám, abys byl ještě naštvanějsší… já už ty díly viděl a vím o co v nich jde… :D


8.10.2008 19:53

joe avatar

joe

jéé black cloud…ty děláš prison break a heroes viď…tak mě to prostě sere ne… i když chápu že na to ten čas prostě neni…ale třeba u PB a heroes nebo big bang sou titulky ještě ten den co vyjde ten díl…a tady budu čekat až si někdo udělá čas :( se asi holt kouknu s anglickýma no…


8.10.2008 20:06

joe avatar

joe

dělá už někdo 4×04? já na tom teď začal pracovat…


8.10.2008 20:07

Black cloud avatar

Black cloud

Joe – taky jsem třeba tady dělal třetí řadu na Earla s BugHer0 ve dvojici, ale už na to prostě nemám čas a BugHer0 to neprotahuje schválně, tak mu dej čas a ber to tak, že se na každej díl podíváš o týden později, než vyšel v USA…


» Další stránky:

Celkem příspěvků: 137

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Zaslat odpověď

Odpověď

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural charmed Chuck futurama.sk Lost

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2