Skočit na obsah, skočit na navigaci

Fórum - Epizody - 4x25 Inside Probe – Part 1 - Strana 1 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Epizody - 4x25 Inside Probe – Part 1

Funkce fóra

Příspěvky

1.5.2009 12:30

Jasper avatar

Jasper

Diskuze k epizodě.


4.5.2009 15:10

peter3 avatar

peter3

Tak toto bola výborná epizóda. Smial som sa od začiatku až do konca. Earl na každej fotke so zatvorenými očami, paráda (ani by ma neprekvapilo keby niektoré fotky boli skutočné, z detstva hercov). Kritizovanie vedenia televízne štúdia prečo z toho nemôže byť hodinová epizóda nemalo chybu. Verím, že si to herci aj tvorcovia seriálu riadne užili.
Štvrtá séria bola dosť slabá, ale táto časť priemerné hodnotenie výrazne zvyšuje. Ja dávam 100 bodov a už sa teším na druhú časť.

Naposledy upraveno 4.5.2009 15:13


6.5.2009 00:05

Havky avatar

Havky

Zistil som jednu vec, nateseny na novu epizodu divam Earla bez titulkov, musim sa sustredit co hovoria a neuzijem si to tak. Potom ked uz su titluky sa mi to nechce pozerat lebo uz som to uz videl, takto som videl asi poslednych 5 epizod a moc sa mi nepacili. Dneskam som sa nasral a pozrel si ich znova s titulkami a musim povedat, ze som Earlovi krivdil stale je to ten super serial.


6.5.2009 12:44

Grep avatar

Grep

A teď z jiného soudku, jestli to byla první část rozlučkového dílu tak celkem slaší průměr, moc to tam překombinovávali, sem tam povedenej vtip, ale celkově to zapadlo, nudnej stereotyp z očí hlavních představitelů přímo čiší z očí, zatím se mi snaha tam představit celé to jádro jeví jednoznačně a to koncem .. mno lepší než se točit dokola s nulovýma nápadama .. škoda, je očividně jasné, že v jakémkoliv dnešním seriálu .. Earla nevyjímaje .. se jakékoliv vývoje postav utlumí .. neboť by to znamenalo změnu prostředí .. poznávání nových lidí a na to prostě nejsou peníze, dnes se prostě ustanoví herecké jádro, stále se opakující smyčka příběhu, jeden dva herečtí hosté a natáčí se to dokud je ohlas, pak konec, Earl je toho zářným příkladem, zlatý doby, kdy byl třeba Earl ve vězení či si našel práci, to s prací byla ona vývojová linie, která zřejmě díky zvýšeným výdajům producentů, zmizela jako pára nad hrncem, prosím neubíjejte nás stále slabšími nápady, které vytahujete z koše a ukončete milosrdně Earlovo trápení, jsou tu každou chvíli nové seriály, které ještě nevyčerpaly svůj základ a vyhřejme se tu chvíli v záři jejich slávy dokud nespadne do průměru a nezačne páchnout opakovanými frky a stereotypem .. PEACE :-)


6.5.2009 19:40

aroganti avatar

aroganti

Grep : 100 % souhlas… Myslel jsem chvílema, že snad poprvý nedokoukám… Čekal bych důstojnější zakončení sezony, neřkuli možná celého seriálu…


7.5.2009 13:44

martin 50 avatar

martin 50

mne sa tato epizoda lubila pripomenula mi starych dobrych Cops :D


8.5.2009 23:20

YEŽEK avatar

YEŽEK

No byli i lepší díly tedy, jinak souhlasím víceméně s Grepem .. (proč musí každý můj oblíbený seriál po čase upadnout do nudy … :( ) tedy asi kromě přátel – te je „10-tiřadový“ fenomén a každý díl je skvělý ..
ale zase díky seriálům jako je MNIE, TBBT, a např. HIMYM – jsem se naučil více anglických frází než za 4 roky na gymplu :D


15.5.2009 17:42

IQBALL avatar

IQBALL

EJJJJ KDE POŘÁD BEROU TY LIDI JA PADAM SMÍCHY


Zaslat odpověď

Odpověď

Neřešte na fóru stahování epizod, linky na stáhnutí atd…

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk Chuck Lost Banner simpsonovci.com

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2