Skočit na obsah, skočit na navigaci

Fórum - Epizody - 4x19 My Name Is Alias - Strana 1 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Epizody - 4x19 My Name Is Alias

Funkce fóra

Příspěvky

20.2.2009 10:44

Jasper avatar

Jasper

Diskuze k epizodě


20.2.2009 10:54

BugHer0 avatar

BugHer0

Při sledování se mi nechtělo věřit vlastním očím. Tahle epka u mě vyvolávala skoro stejnej pocit spokojenosti jako díly v 1. a 2. sérii Earla, i když byla naprosto odlišná. Danny Glover skvělej a tolik parodií na akčňáky a povedenejch scén, u kterejch jsem se usmíval nebo dokonce nahlas zasmál…
Podle mě asi nejlepší díl ze 4. série. Doufám, že Earl udrží tempo až do konce téhle série, i když to bude po čertech těžký.

Naposledy upraveno 20.2.2009 20:53


20.2.2009 10:58

shadow.wizard avatar

shadow.wizard

Parodia na 24 nemala chybu :-D


20.2.2009 20:26

Grep avatar

Grep

Tímto dílem se odmlčím v komentování, myslím, že tu lidi sledují úplně jiný seriál, než si stahuju já, navíc ty nápady jsou obšlehnutý ze spousty jiných filmů, já se teda maximálně pousmál, ale lacinost nových prostředí a lokalit je stále ubohá, je mi strašně líto, ale toto ani v nejmenším nepřipomíná díly z prvních dvou sérií .. :-(


20.2.2009 20:33

BugHer0 avatar

BugHer0

Grep: Mně přijde, že ty už jseš moc zaujatej. Jasně, 4. sérka nebyla tak dobrá, ale tenhle díl byl podle mě fakt dost povedenej a líbí se mi, že to byl takovej a typickej díl na různejch lokalitách. Jasně, je to švihlý, ale tohle je komediální seriál a ne drama.


20.2.2009 23:37

Anonymní avatar

Anonymní

Ja tento dil okomentuju. My name is Earl je o plneni ukolu z listu (ten napad se mi libi a proto jsem ten serial zacal sledovat). Pokud tento dil, mel byt zlomem v deji, jak se opet navratit ke starym dobrym problemum s vyskrtavanim polozek v seznamu, pak ho beru vsema deseti. Pokud by ale v tomto dejovem duchu mel pokracovat, tak u me konci. Namet serialu vybornej, ale meli by se ho drzet…


20.2.2009 23:38

pompo362 avatar

pompo362

Tenhle komentar byl muj…


21.2.2009 09:51

Anonymní avatar

Anonymní

Jasně, že sem zaujatej, ale první a druhá série byly na hony vzdálené kvalitou nápady a zpracováním, než ty zvratky, co nám předkládají teď, jestliže si pustím první a druhou řadu, tak se stále dost pobavím a ty situace mě stále nanovo rozesmívají, jenže když koukám na tyto díly, tak je mě do pláče, nezasměju se tomu, možná jen lehoulince jedné či dvoum situacím .. jenže toť vše .. v ten moment je mi jasné, že je cosi shnilého ve státě Dánském, vy všichni ostatní v žádném případě nesrovnáváte celou sérii od začátku objektivně, k té úrovni, co to mělo ze začátku, se to nepřiblížilo už pěkně dlouho .. dokonce jsem schopen vidět na Jasonu Leem, že už se do hraní nutí a že ho to už nebaví, paběrkuje na zavedené značce, ale nic moc kloudnýho nevymyslí .. :-) Jinak se připojuji ke komentáři uživatele pompo362, seznam, dětské návraty ke kulišárnám, co spáchal, a práce by Earlovi a Randymu prospěla jako zajímavá proměnná k řešení úkolů .. jenže jestli má seriál čtvrtou sérií skončit, nechť se tak radši stane, jinak to doopravdy skončí seriálovou sebevraždou, jestli je posuzování seriálu komplexně zvenku i zevnitř a srovnání všech předchozích dílů zaujatost, tak potom je váš postoj ryze povrchní a blahosklonně přehlížející všechny nedostatky přes dřívější dokonalost..


21.2.2009 12:18

BugHer0 avatar

BugHer0

Já ale nikde nenapsal, že je 4. série kvalitou srovnatelná s 1. a 2. To si ani nemyslím.
Napsal jsem, že epizoda 4×19 „u mě vyvolávala skoro stejnej pocit spokojenosti jako díly v 1. a 2. sérii Earla, i když byla naprosto odlišná.“
Vím, že se neřešil seznam a že kdyby bylo podobnejch epizod víc za sebou, tak to bude o prdu, ale prostě jsem se u týhle epizody konečně při několika scénkách a hláškách zasmál a z epizod, který byly zatím ve 4. sérii mi přišla nejlepší (nejzábavnější).
Takže příště čti líp, co napíšu, aby nevzniklo nedorozumění. ;-)


21.2.2009 16:16

Grep avatar

Grep

Já jsem četl setsakra dobře, stejně jako, ač někdy už se znechucením, sleduji každou novou epizodu MNIE, napsal jsi cosi o spokojenosti, o čemž u mě a určitě u jiných celou sérii objektivně posuzujících lidí nemůže být ani řeč, když už si mám nalít sklenici vína, tak čistého .. tendle seriál jde a vy moc dobře víte kam, jen si to nechcete přiznat .. nějaké trapné pozvání jisté herecké hvězdy, v tomto případě Dannyho Glovera, nemůže tento seriál povznést na bývalou špičkovou úroveň, chyba je samozřejmě ale úplně jinde a nabíledni, nulové nápady, stagnace postupu nějakého vývoje postavy, takto končí víceméně všechny seriály, bohužel u Earla k tomu došlo poměrně záhy ..


21.2.2009 22:33

P.J. avatar

P.J.

Po několika posledních dílech sem měl dojem, že každej díl píše někdo jinej, ale dneska to bylo jako koukat se na jinej seriál :)
Co se mě týče, touhle epizodou by to mohli ukončit, protože výš se už asi Earl nedostane. Ale uvidíme, co nám přinese konec sezóny…


22.2.2009 15:36

Nechic avatar

Nechic

Epizoda se mi docela líbila, i když nešlo o seznam, doufám, ted se to vrátilo do starých kolejí, tak zase budou staré dobré problémy se seznamem.

Nevíte někdo jestli bude 5.série?


28.2.2009 13:26

benjamin avatar

benjamin

ble, tak toto som sklamany celkom..

aj ked je serial komedialny, tak vzdy to bolo na baze reality, ze som mal pocit, ze kdesi v malom mestecku by predsa len mohol zit nejaky ten earl s fuzami v koseli a jazdiaci starym el caminom.
napriek absurdnym situaciam a niektorym vtipkom som ten pocit mal.
a aj kvoli tomu mam serial rad, je tam take spojenie medzi divakom a hlavnymi postavami.
ale to, co scenaristi predviedli v tomto dieli, uplne lacna parodia, absurdnost nad absurdnost, proste kazi to cely koncept serialu, earl uspany 50× injekciou, cestujuci po svete, karate crabman.. toto neni serial ktory som zacal kukat. a ak ma skoncit v takejto forme, mal radsej skoncit tretou seriou…
napr. ovela viac sa mi lubilo, ked som len vedel ze darnell je v programe na ochranu svedkov, spraval sa ako crabman a obcas mu usla nejaka ta mudra hlaska, vec z minulosti etc., ale nic konkretne na tuto temu.
teraz to uplne pokazili, myslim ze scenaristom ujelo tentokrat.
pripomina mi to serial roseanne, nic moc serial, ale zacinal ako sitcom, normalna rodina etc, ale koncilo to v absurdnych situaciach, jeden diel dokonca v nakom boji s teroristami na vlaku.
trapne.
som zvedavy co dalsi diel :)) snad sa to vrati zas spat na zem do camdenu :)


12.8.2010 16:00

kuba avatar

kuba

Nevíte nekdo nahodou jak se jmenuje pisnicka co hraje myslim v 14nebo 16minute dekuju mockrat:)


12.8.2010 16:24

Anonymní avatar

Anonymní

johny rivers secret agent man


Zaslat odpověď

Odpověď

Neřešte na fóru stahování epizod, linky na stáhnutí atd…

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk Lost baner www.prison-break.cz Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2