Skočit na obsah, skočit na navigaci

Fórum - Epizody - 3x14/15 I Won't Die With A Little Help From My Friends - Strana 1 | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

Epizody - 3x14/15 I Won't Die With A Little Help From My Friends

Funkce fóra

Příspěvky

11.3.2008 15:41

Jasper avatar

Jasper

Diskuze k epizodě.


4.4.2008 12:25

Grep avatar

Grep

Tak dlouho jsme čekali, doufám, že se Earl rozjede .. jestli tam budou zvát úplně, ale doopravdy úplně zbytečný hosty, jako tu vyblblou Paris Hilton .. třikrát tam řekla It's hot .. a doufám, že to bylo naposled co sem ji v tom seriále viděl, bylo tam jen jediný místo kde sem se pobavil -Earl střílející z kuše do vzduchu.. starej förek ale furt dost dobrej .. jinak i když beru v úvahu, že Earl ležel v kómatu.. tak i tak slabota :-(


4.4.2008 13:05

Anonymní avatar

Anonymní

Grep – já jsem se teda bavil, počkej na překlad, je tam zase plno hlášek (ale bude to teda peklo dát do cz, aby se nic nevytratilo). Kdo viděl druhý „cops“ bez překladu, taky byl zkamanej, ale pak s překladem už bylo hodnocení lepší. Takovejch 90% bych dal určitě…


4.4.2008 13:17

Black cloud avatar

Black cloud

PS: ten anonym jsem já :-)


4.4.2008 14:47

shadow.wizard avatar

shadow.wizard

Skvely diel… chudak Randy na konci, mi ho bolo celkom luto… That's hot! :-D


4.4.2008 16:33

Grep avatar

Grep

Mam takovej dojem lidi, ze se nechate opít rohlíkem docela snadno .. sice nemám z angličtiny státnice, ale rozumím tomu dost na to, abych to mohl hned ohodnotit, už sem taky dost překladů udělal .. člověk tím získá cit pro řeč .. tendle seriál stojí a padá na hlavním představiteli .. byť i Randy tam měl silný chvilky a Krabák sem tam hodí skvělej proslov.. jo a už sem psal, že Frank by tam měl asi zůstat .. ten jedinej byl vždycky bezchybnej .. to sou samý 90 % dobry dily, ale kdyz si vezmete na kterej dil byste se znovu koukli, tak tendle to podle mě určitě není :-) ale nikomu neberu jeho úsudek .. já sem kritickej tak akorát ..a je mi líto, když tu musím napsat, že ten díl nedosahuje opět té úrovně těch skvělých dílů kterých bylo určitě dost :-)


4.4.2008 16:47

BugHer0 avatar

BugHer0

→ Grep:
Bohužel musím souhlasit. Epizoda to byla spíš průměrná. Hlavně kvůli tomu, že jsem se snad ani jednou upřímně nezasmál :-( a to je u komediálního seriálu docela důležitej aspekt.

Navíc mi přišlo, že herci hrozně přehrávaj a nějaký scény působili i trapně :-(

Doufám, že další epizoda už bude lepší. Téhle dávám 6/10.


4.4.2008 18:19

Black cloud avatar

Black cloud

Já vám to chlapci neberu, ale vy zase neberte mně, že se mi to líbilo. Prostě je tu už delší dobu posun od vizuálních skečů spíš k humoru slova. Pro mě je to posun k lepšímu, neberu vám, že pro vás třeba k horšímu. Jen je pak hrozně těžký tam ten humor udržet i v překladu… třeba „you are vegetable, not a fuit.“ atd. Ale budeme se snažit.


6.4.2008 16:05

peter3 avatar

peter3

Mne osobne sa táto epizoda páčila a pár krát som sa ja z chuti zasmial. Darnell bol skvelý ako vždy (vynikajúca resuscitačná scéna v sanitke) a aj ten „indický doktor“ bol dobrý (najmä ked sa dohadovali, kto si zoberie ktoré Earlove orgány a potom ku koncu ked tam prisli aj s prepravnými krabica, vzdy ked si na to spomenie musis sa zasmiat). Joy má stále skvelý lavý hák aj aj trik s telefónom. Ja tejto epizóde dávam 95%.
A Paris Hilton? Dufam, že sa už nič také nebude opakovať (veď je to pííííí*a. celý svet to vie len amíci to stále nechápu). Aj keď osobne sa teším na rudinu Teutulovcov z OCC z Discovery channel(dúfam, že tam bude aj Mikey).


6.4.2008 20:23

Grep avatar

Grep

No takhle už sem se teda dlouho nenakrknul .. 95% .. to je hodně dobrej fórek .. lepší, než v tom díle všechny dohromady :-)


6.4.2008 22:48

Black cloud avatar

Black cloud

Grep: ale vždyť tě nikdo nenutí, aby jsi se na Earla díval…Já jsem dneska začal dělat titulky z odposlechu a proto jsem prvních cca 15 minut viděl docela dostkrát :-) Věř mi nebo ne, směju se u toho… neříkám, že je to TOP epizoda, ale pro mě fakt 90%.


7.4.2008 11:58

Grep avatar

Grep

Hele já neříkal, že se u toho nezasměju, ale hodnotím epizodu vzhledem ke všem předchozím .. prostě snížili laťku .. částečně je to dáno tím, že u nás neexistovaly ty stand-up komedie, na které je tento díl částečně založen.. já jen že 9,5 z deseti je jen krůček k úplné dokonalosti .. a to tenhle díl teda není, navíc musím potvrdit slova BugHera o přehráváním, to je doufám dáno jen tím, že herci chvíli netočili a proto ještě nejsou znova v zajetých kolejích .. ale věřím, že vzhledem k opětovné nemajetnosti Earla to vytvoří další možnosti posunu scénáře pro seriál .. a že to bude ku prospěchu .. :-) já se tady nechci rozplývat nad každým dílem .. snažím se hodnotit objektivně, Earl je určitě dobrej seriál.. po Simpsnech to nejlepší .. a to už něco znamená :-)


10.4.2008 16:28

xark avatar

xark

mne to pripadalo akoby to ani nerobili ti isty tvorcovia
vsetko mi pripadalo take umele a velmi casto sa tam pouzivali tipicke frazi starych dielov
kde su casy ked v kazdom diely napravil jednu vec v zozname a cely diel bol o tom?
vsetcia divny ludia v tom mestecku a tak, to malo svoje caro


10.4.2008 16:28

xark avatar

xark

pardon za hrubky ;)


10.4.2008 17:53

brnky avatar

brnky

no mne sa fatalne nepacilo v zrovnani s Y2K alebo to co viseli zviazany dva dni v tej nadrzi na vodu starej sa to neda ani porovnat ta „historicka komedia“ ktoru tam zazival mi nic nehovori ale zase scena so sanitkou bola ok ale osobne som sklamany 60%


» Další stránky:

Celkem příspěvků: 25

1 2 »

Zaslat odpověď

Odpověď

Neřešte na fóru stahování epizod, linky na stáhnutí atd…

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural futurama.sk Chuck Lost Family Guy

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2