Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x20 Two Balls, Two Strikes / Do koulí [s02e20] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x20 Two Balls, Two Strikes
(Do koulí)

Základní informace

Obrázek epizody 2x20 Two Balls, Two StrikesPremiéra: nbc logo 19.4.2007
Scénář: Bobby Bowman
Režie: Victor Neill Jr.


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 89.7 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl kdysi dobře mířeným kopnutím ublížil mladému vzteklounovi Chubbymu. Teď chce chybu napravit… Americký komediální seriál (2007). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další

Popis

Earl s Randym jdou na pohřeb Richarda Chubbyho. Ten se chtěl napít vodky ze své stříkací pistolky, ale omylem vzal skutečnou zbraň a zastřelil se. Na pohřeb přišli všichni jeho zaměstnanci. Ne proto, že by se ho báli i po smrti, ale báli se jeho nástupce – syna. Ten byl ještě horší než jeho táta Richard. Každého urážel a zesměšňoval. Earl ho měl na svém seznamu. Kdysi Chubby donutil Joy, aby se napila ze sklenice, ve které byly Randyho vlasy. Té se to nelíbilo a chtěla po Earlovi, aby Chubbyho zabil.

Ten se nechtěl dostat do problémů a tak ho v převleku kopul do rozkroku. Proto ho má Earl na svém seznamu, číslo 43 – „kopnul zbohatlíka do rozkroku“. Earl se jde přiznat, ale Chubby mu poděkuje. Když ho Earl kopl, tak to byl zlom v jeho životě. Zjistil, že ho všichni nenávidí a snažil se zlepšit.

Všichni se s ním začali znova přátelit a Chubby je pozval do své vily, kterou zdědil. Earl chtěl splnit položku ze svého seznamu, ale neměl nápad, jak to udělat, protože Chubbymu nic nechybělo.

Pak si ale všiml jeho přirození, do kterého ho kdysi kopnul a chce mu sehnat doktora, který mu to vyléčí. Jeho zranění mu zbrzdilo vytváření testosteronu a kvůli tomu se změnil a byl klidný. Po operaci se ale vše včetně jeho agresivity vrátilo. Joy chce znova po Earlovi, aby ho zabil.

Ten si s ním jde promluvit, ale Chubby ho přiváže k plotu a basebalovým míčkem ho chce trefit do rozkroku, aby mu oplatil jeho kopnutí. Earl začal zpívat jeho oblíbenou písničku a Chubby si uvědomil, že dělá chybu a postavil se do dráhy letícímu míči. Ten ho opět trefil do stejného místa, kde ho kdysi kopl Earl a opět byl hodný.

Oficiální popis

Obrázek epizody 2x20TĚŽKÁ LÁSKA, NORM MACDONALD HOSTUJÍCÍ HVĚZDA – Po náhlém úmrtí Richarda Chubbyho – nejmocnějšího muže v Camden County, přichází převzít rodinný podnik ještě horší Little Chubby (hostující hvězda Norm MacDonald, „Saturday Night Live“, „Billy Madison“). Když Earl (Jason Lee) pracuje na položce ze svého seznamu, oba, Earl a Little Chubby, poznají pravdivý význam obětování se. Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, a Ethan Suplee hrají také.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Catalina oblečená na pohřeb My Name Is Earl - Pohřeb Chubbyho My Name Is Earl - Little Chubby My Name Is Earl - Little Chubby všechny šikanoval My Name Is Earl - Earl ho v přestrojení kopl do rozkroku My Name Is Earl - Little Chubby se změnil My Name Is Earl - Little Chubby pozval všechny do své vily My Name Is Earl - Earl s Little Chubbym na operaci My Name Is Earl - Little Chubby zase zlý My Name Is Earl - Little Chubby se obětuje a bude zase hodný

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Family Guy Lost baner www.prison-break.cz Banner simpsonovci.com

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2