Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 2x10 South of the Border Part Uno / Výprava do Mexika [s02e10] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

2x10 South of the Border Part Uno
(Výprava do Mexika)

Základní informace

Obrázek epizody 2x10 South of the Border Part UnoPremiéra: nbc logo 7.12.2006
Scénář: Danielle Sanchez-Witzel, Michael Pennie
Režie: Marc Buckland, Michael Fresco


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 85.9 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl s Randym se vydávají zachránit Catalinu do Mexika. Jenže Earlova fobie z létání misi trochu ztěžuje… Americký komediální seriál (2006). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další.

Popis

Earl s Randym se balí, jedou pro Catalinu na jih do střední Ameriky. K Joy je staví pro kufry. Ta je neobvykle ochotná a to se jim nezdá. Od Darnella se dozví, že bere prášky na uklidnění, které ji doporučila její právnička. Když přijdou Earl a Randy na letiště, zjistí nutnost mít cestovní pas. Mysleli, že to je jen pro cizince. Tak si šli vyřídit pasy. Problém však byl s fotkou, na které musí být otevřené oči. To nebylo v Earlových silách. Randy to pak vyřešil nalepením papírových očí na jeho víčka. V letadle Earl zjistil svůj strach z lítání a raději vystoupil.

Darnell si stěžuje na nové chování Joy a vůbec mu to nevyhovuje. Randy má nápad: když existují prášky na uklidnění Joy, tak musí být i proti strachu z létání. Doktor jim něco předepíše a navíc dostal Earl očkování proti nemocem, přičemž opět dělal problémy (bál se injekcí). Prášky Earla v letadle uklidnili, ale kvůli zdržení pro technické problémy přestaly účinkovat zrovna při startu letadla a zase začal dělat problémy, tak ho spoutali. Po příletu se začnou Earl s Randym hádat kvůli jídlu. Earl má hlad, ale Randy ho nechce nechat jít, protože se bojí, že jim ujede poslední dnešní autobus. Proto ho násilím donutí nastoupit hlady do autobusu.

Tam si Earl všimne, že se Randy nebojí slepice (doteď se vždy bál ptáků), kterou má další cestující a uvědomí si, že Randy udělá cokoliv pro záchranu Cataliny. Autobus přepadli banditi a unesli Earla, čehož si Randy ani nevšiml. Pokračování ve druhé části tohoto dvoudílu.

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)

Screenshoty

My Name Is Earl - Joy bere prášky na uklidnění My Name Is Earl - Jsme američani My Name Is Earl - Ty oči budou problém My Name Is Earl - Já nemůžu letět My Name Is Earl - Já tě zabiju My Name Is Earl - Sedativa zabírají My Name Is Earl - No comment My Name Is Earl - Pro žádné jídlo si nepůjdeš My Name Is Earl - Bratrská hádka My Name Is Earl - Vystup gringo

Přihlášení

Zaregistrovat

Top epizody

  1. 2x12 Our 'Cops'… (94.4%)
  2. 1x19 Y2K (93.3%)
  3. 1x01 Pilot (92.3%)
  4. Earl… (92.2%)
  5. 4x15 Darnell… (91.8%)
  6. 3x04 The Frank… (91.2%)
  7. 2x13 Buried… (91.2%)
  8. 1x02 Quit… (91.1%)
  9. 2x23 The Trial (90.8%)
  10. 4x13 Orphan… (90.8%)

Jiné seriály

how i met your mother House MD theitcrowd.cz baner supernatural Lost charmed Banner simpsonovci.com futurama.sk

Další


Copyright Petr Kašpar 2006-2012 | Jasperův zápisník | Portal 2 | Mapa webu | Zásady ochrany osobních údajů
This site is a fan site, we have no connections with My Name is Earl or the NBC studios.
All copyrights on images presented here remain property of their respective owners.

Portal 2