Skočit na obsah, skočit na navigaci

Epizoda - 1x03 Randy's Touchdown / Randy boduje [s01e03] | My Name Is Earl fan stránka - My Name is Earl / Jmenuju se Earl / Volajú ma Earl

1x03 Randy's Touchdown
(Randy boduje)

Základní informace

Obrázek epizody 1x03 Randy's TouchdownPremiéra: nbc logo 4.10.2005
Scénář: J.B. Cook
Režie: Marc Buckland


Hodnocení epizody (Zobrazit statistiku hodnocení)

Hodnocení této epizody: 86.9 %


Pro hlasování musíte být přihlášen!

Důležité odkazy

Oficiální popis (Prima COOL)

Earl se chce zbavit dalšího hříchu. Kdysi si vsadil na prohru bratrova týmu a ten schválně pokazil zápas. Chce mu tedy dát příležitost vrátit se na střední školu a zažít pocit z výhry… Americký komediální seriál (2005). Hrají E. Suplee, J. Lee, N. Velazquezová a další

Popis

Joy nastříkala Earlovi na auto nápis „seš vůl“. Pořád po něm chce půlku peněz. Protože neměla na cigarety, tak dala do zastavárny kukačkové hodiny od dědy Earla. Byla to jeho jediná památka na dědu a tak je chtěl zpátky. Při té příležitosti vrátil Rosie i 100$ za zfingovaný zápas, kdy Randy schválně pokazil utkání v rugby a jeho tým prohrám. Earl si uvědomil, nejenže podvedl Rosie, ale taky Randymu vzal možnost dát touchdawn. Kenny udělal falešný rodný list, aby se Randy mohl vrátit do školy a znovu hrát ve školním družstvu rugby.

Před školou se Earlovi ztratilo auto, ve kterém měl schovanou i výhru, a automaticky šel za Joy. Ta ho nechala odtáhnout odtahovou službou, protože ji Earl nechce dát polovinu z výhry. Vůbec netušila, že peníze jsou v autě, načež jí to Randy omylem prozradil. Earl se rychle vydal vyzvednout auto. Stejně tak tam dorazila i Joy. Aby dostali auto zpět, museli zaplatit neproplacené pokuty – 3000$. Earl ty peníze nikdy nemůže sehnat a Joy jde zkusit požádat o půjčku, ale také neuspěje. Randy má nápad – trojský kůň. Earl se schová do Kennyho auta a to zaparkují u hydrantu. A až ho odtáhnou, Earl vezme peníze. Do kufru se ale nevlezl, proto se nabídne Kenny, že tam vleze za něj. Mezitím Joy prodala vše cenné co má, ale získala jen 3000$. Proto ukrade ze silnice svodidla a veze je do sběrny surovin. Kenny na parkovišti nemůže vylézt z auta kvůli hlídacím psům.

Randymu začal zápas, na kterém měl dát svůj touchdawn. V posledních sekundách zápasu ale udělá chybu a jeho tým prohraje. Po zápase Earl Randyho nikde nemůže najít a cítí se blbě, protože myslí, že může opět za jeho neúspěch. Navíc kolem projíždí Joy a už má 3000$ na vyzvednutí Earlova auta. Po chvíli přijíždí Randy s autem i penězi. Opět schválně zkazil zápas a vsadil si, takže měl peníze na zaplacení pokuty za parkování.

Zajímavosti

Seznam (Kompletní seznam + význam ikonek)

Hudba (Kompletní seznam hudby)